Aydoğdu Group İnşaat, Petrol, Laboratuvar
"Amacımız, Hizmet. Güvencemiz, Kalite" Aydoğdu Group
  • Telefon
  • +90 324 357 27 28
  • Fax
  • +90 324 357 02 07

Aydoğdu Group Kimdir?

Aydoğdu Group

Sektöründe Liderler Arasında

30 Yılı Aşkın Deneyim

Aydoğdu Group, yola çıkarken kurucuları olan Aydoğdu ailesinin soyadını kullandı. Ve geçen bu süre ( 34yıl ) içerisinde, Aydoğdu adının markalaşma sürecinde önemli yol aldılar.

1986 yılında nitelikle konutlar ve zengin yaşam çevreleri gerçekleştirmek için yola çıkan Aydoğdu Group, zamanla faaliyet alanlarını genişletip çeşitlendirerek, bir şirketler topluluğu kimliğine ulaştı. İnşaat grubu, Adana,Mersin ,İstanbul ve Irak da yer alan inşaat alanlarında önemli projelere imza atmaya devam etmektedir. Başta konut olmak üzere her türlü bina ve alt yapı,otoyol,baraj,ticari fabrikalar,köprüler,üst ve alt geçiş,trenyolu inşasında faaliyet göstermektedir. 1986 yılından bugüne kadar süren inşaat çalışmalarımız, bir çocuğun büyümesi gibi şevkat ve sevecenlikle devam etmiştir. Dolayısı ile ilk günden bugüne kadar her inşaat çalışmamız özenle hazırlanmıştır.

Günün koşulları ile orantılı olarak ilerleyen yıllarda petrol,turizim ve sanayi konusunda yeni yatırımlar gerçekleştirilmiştir. Turizim sektöründe kendi inşaatlarını ve işletmelerini gerçekleştirdiğimiz otellerimiz Mersin Adana ve İstanbulda faaliyetlerine devam etmektedir. Petrol sektöründe Akaryakıt dağıtım,işleme ve satış şeklinde faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Sektörün güçlü markası olan OPET markası altında Adana,Mersin ve İstanbul illerinde akaryakıt istasyon işletmeleri bulunmaktadır. Aydoğdu Group gerek yurtiçi ve yurtdışı inşaat,akaryakıt ve turizm sekterlöründe Türkiye nin güçlü markası olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Rusya Federasyonu ROSTOV-NA-DONU şehrinde bulunan AYDOĞDU GROUP şirketinin yüzde yüzüde şirketimize ait olup Rusya faaliyetlerimiz bu şekilde devam etmektedir.

Bize Ulaşın

Hayalleriniz Bizimle Gerçekleşiyor

İnşaat sektörünün iddialı firmaları arasında olan Aydoğdu İnşaat olarak size hayal ettiğiniz güven ve konforu sunmaktayız.
Mersin Aydoğdu İnşaat
Önce Güven

Neden Biz

Tüm hizmetlerimizde ve uygulamalarımızda önceliğimiz sizlerin güvenidir. Aydoğdu Group, gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği tüm projelerde size yüksek kalitede hizmet vermeyi temel ilke edinmiştir.
  • Güvenli Yaşam Alanları
  • Profesyonel Hizmet
  • Modern Çizgiler
  • Kalıcı Dostluk
Aydoğdu Group

Liderler Arasında

İnşaat ve yapı sektöründe lider firmalardan biri olan Aydoğdu İnşaat, hayata geçirdiği tüm projeler ile size ve sevdiklerinize konforlu, dayanıklı ve mutlu mekanlar inşa etmeyi hedefliyor.

Aydoğdu İnşaat, Aydoğdu Petrol kuruluşlarımız ile size kaliteli hizmet ve ürün sunmak temel prensibimizdir.

İnşaat sektöründe her zaman yenilikçilği, modern tasarımları ve sizlerden aldığı güvenin gücü ile daha iyisini yapmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İnşaat

Aydoğdu kalite ve markası ile size hizmet vermekteyiz.
Aydoğdu Group

Mutlu Yaşamlar

Tüm projelerimiz sizlerin daha mutlu yaşam mekanlarına kavuşmanız için...
WE are Ready To Help

Consult Our Experts

Give us any chance well take it give us any rule we will break it we are gonna make our dreams come true come and know on our door we have been waiting for you where the kisses are hers and his
Your Detail will be maintained confidentially
AYDOĞDU Group