0 +
Yılı aşkın tecrübe ve deneyim
0 +
Villadan oluşan masal gibi yaşam alanı
0 +
Konut ve zengin yaşam çevreleri
0 +
Modern şık ve kullanışlı ofisler

30 Yılı Aşkın Deneyim

1986 yılında nitelikle konutlar ve zengin yaşam çevreleri gerçekleştirmek için yola çıkan Aydoğdu Group, zamanla faaliyet alanlarını genişletip çeşitlendirerek, bir şirketler topluluğu kimliğine ulaşmıştır.

İnşaat

İnşaat grubu, Adana, Mersin, İstanbul ve Irak’da yer alan önemli projelere imza atmaya devam etmektedir. Başta konut olmak üzere her türlü bina ve alt yapı, otoyol, baraj, ticari fabrikalar, köprüler, üst ve alt geçit, trenyolu inşasında faaliyet göstermektedir.

Akaryakıt

Petrol sektöründe Akaryakıt dağıtım, işleme ve satış şeklinde faaliyetlerimize devam eden Aydoğdu Group. Sektörün güçlü markası olan OPET markası ile Adana, Mersin ve İstanbul illerinde akaryakıt istasyonları bulunmaktadır. Aydoğdu Group gerek yurtiçi ve yurtdışı inşaat, akaryakıt ve turizm sektörlöründe Türkiye’nin güçlü markası olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Turizm

Günün koşulları ile orantılı olarak ilerleyen yıllarda turizm ve sanayi konusunda yeni yatırımlar gerçekleştirilmiştir. Turizm sektöründe kendi inşaatlarını ve işletmelerini gerçekleştirdiğimiz otellerimiz Mersin Adana ve İstanbul’da faaliyetlerine devam etmektedir.

Gıda Laboratuvarı

STA Kalite Kontrol Gıda Laboratuvarı, 1 Temmuz 2011 tarihinde faaliyete geçmiş olup 5 Ekim 2011 tarihinde T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan çalışma iznini almıştır. Laboratuvarımız TÜRKAK (Türkiye Akreditasyon Kurumu) tarafından 25 Ocak 2013 tarihinden itibaren akreditedir.

Yurtdışı

Rusya Federasyonu ROSTOV-NA-DONU şehrinde bulunan AYDOĞDU GROUP şirketinin yüzde yüzü de şirketimize ait olup Rusya faaliyetlerimiz bu şekilde devam etmektedir.