İstanbul Dora Otel 120 oda ve 256 yatakla size 4 yıldızlı üst düzey konaklama hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Dora Oteli’ne en yakın mekanlardan bazıları Nişantaşı Caddesi, Osmanbey Alışveriş Merkezi, Taksim Meydanı, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Tarihi Yarımada Sultanahmet (Ayasofya, Sultanahmet Camii, Yerebatan Sarnıcı, Kapalıçarşı, Mısır Çarşısı, Topkapı Sarayı, Antik Hipodrom ve Dikilitaş)

İstanbul Şişhane’de merkezi konumda yer alan Dora Pera Hotel, Şişhane Metro İstasyonu’na ve Galata Kulesine 500 metre uzaklıkta olup, İstiklal Caddesi’ne dakikalar içinde ulaşabilirsiniz. Lüks ve modern mimariyle tasarlanmış manzaları odaları ve kişiye özel hizmet anlayışıyla misafirlerine eşsiz Türk konukseverliğini sunmaktadır. Tesiste her sabah kontinental kahvaltı servis edilmektedir.

Ocak 2012 Tarihinde hizmete açılan otelimiz Adana Şakirpaşa havaalanına 7 km. Adana merkez otagarına 10 km. uzaklıkltadır. Otoparkımız tüm misafirlerimize 24 saat ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Otelimizin her köşesinde internet bağlantısı tüm odalarımızda LCD ekran televizyonlarımız mevcuttur.